Talv on teie sõiduki tõeline vastupidavus katse. Väga suured temperatuuride erinevused, lumi ja külm on peamised tegurid,
mis võivad kahjustada isegi uusi autosid. Sellepärast me soovitame teile, kuidas tugevdada oma auto keret, aknaid ja
rehve.

Alustame auto kerest. Enne õhutemperatuuri langemist alla 10 ° C, tasub sellele kindlalt kanda kaitstavat vaha (ärge
unustage auto keret eelnevalt põhjalikult pesta). Selleks soovitame kasutada CARNAUBA WAX- kõva
loodusliku vaha. Soovitatav on seda kanda kogu sõiduki kerele ja oodata tund aega, nii et see saaks veidi taheneda, täita mikrokriime, värvi poore ja kinnituda pinnale. Pärast seda võtta kuiv ja pehme mikrokiust lapp ja poleerida pind, kuni see on
puhas ja läikiv. Enne talve soovitame kanda pinnale kaks vaha kihti tunnise intervalliga.

Järgmised elemendid, mida tuleks kaitsta, on rehvid – neid on kõige parem töödelda TIRE & RUBBER- iga. Talverehvid tuleb enne nende paigaldamist immutada, sest siis on neid lihtsam pesta. Oluline on teada , et seda toodet ei tohi kanda piduriketastele, sest aine vähendab hõõrdumist! Kasutage seda ainult rehvi külgedel! Seda toodet saate kasutada ka auto väliste plastikust osade säilitamiseks.

Viimane asi, mida peaksite tegema, on kanda hoolt uste ja pagasiruumi tihendite eest. Soovitame nende kaitsmiseks kasutada TIRE & PLASTIC-uga. Kandke toode lapile, hõõruge lapilolev aine tihenditesse ja jätke need siis kuivama.

Mida teha, kui saabuvad tõeliselt külmad ilmad? Peaksite varustama ennast pehmete harjastega harjaga, et puhastada auto lumest mis sinna koguneb. Selle asemel, et kasutada kraabitsat, mis mehaaniliselt puhastab pindu, kasutage meie DE-ICER-i. Pärast lume eemaldamist harjaga pritsige külmunud aknale DE-ICERit ja oodake, kuni aknad muutuvad läbipaistvaks. Kui seal on palju jääd, peate võib-olla seda protsessi kordama. Lumi, jää ja tee sool on tegurid, mis põhjustavad kere kahjustusi. Sügisel peale kantud kaitsekiht kaitseb auto värvi, kuid sellelgi tekivad kulumisest mikro praod. Sellepärast tasub leida võimalus auto pikemaks ajaks soojemasse ruumi paigutada(10-15 ° C), puhastada ja uuendada vahakiht CARNAUBA SPRAY-ga ning pritsida rehvidele ja välistele plastikust detailidele TIRE & PLASTIC. Tänu sellisele töökäigule säilitab teie auto oma hea  välimuse ja elabu üle selle muutliku talvehooaja.

Kas soovite rohkem teada saada?

Kirjuta meile: merili@kaitseingel.ee