Lihtne vastus: käsitsi. Miks? Kuna survepesuriga ja automaatpesula ei eemalda teie auto kerelt tugevat määrdumist. Peale selle võimaldab käsipesu teil kontrollida autokere igat detaili lähemalt, kontrollida, kas on tekkinud kahjustusi ja puhastada igat elementi põhjalikult.

On väga oluline meeles pidada, et autot ei tohi pesta, kui auto on külm (alla 10 ° C) või kuuma päikese käes seistes. Ideaalne on pesta oma autot varjus, kui auto pind on 15-20 ° C.

Alustada tuleb auto pesu velgedest.Tuleb eemaldada metalli tolm mis on pärit piduriklotsidest. Soovitame selleks kasutada BLEEDING RIMi. Piserdage aine velgedele jsa laske toimida 3-5 minutit, kuni see hakkab toimima ( Velgedel olev aine muutub punaseks). Kui näete, et aine värvi toon enam ei muutu siis loputage survepesuriga.

Järgmiseks sammuks on eemaldada auto kerelttugev mustus. Selleks soovitame kasutada CLEAN RIMi. Aine tuleb pihustada alumistele kereelementidele ja rehvidele. Laske ainel toimida 30-60 sekundit ja seejärel loputage.

Nüüd sab terve sõiduki põhalikult pesta. Selleks peaks teil olema kas pesukinnas või naturaalsest materjalist nuustik ja kaks ämbrit: üks sampoonilahuse jaoks (soovitame lahust 50-100 ml CAR SHAMPOO 10 l vee kohta) ja teine puhta vee jaoks, milles saab pesukinnast loputada. Tehke kinnas lahuses märjaks ja alustage auto pesemist katusest liikudes alla poole. Peale 1-2 ruutmetri pesu loputage kinnas puhtas veesja kandke siis uuesti lahusesse.Peale kogua auto pesu shampooniga
loputage survepesuriga.

Peale pesu on nähtavad kõik plekid mida eelmistes etappides ei eemaldatud. Liimi,kummi ja tõrva plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada PUNKT. Samas soovitame kasutada BLEEDING RIMi kasutada auto kere alumisel osal, sellega saate eemaldada rooste ning piduriketastest tuleva metalli sette auto kerelt.

Pärast nende toodete kasutamist peate pesema puhastatud kohti šampooniga ja loputama neid veega. Jätke oma auto kuivama või võite seda protsessi kiirendada, kasutades pehme rätikut või silikonist liistu.

Kui te kasutasite filtreerimata vett, on teie auto värvi pinnal plekke ja triipe. Nende eemaldamiseks soovitame kasutada QUICK SHINE’i, mis mitte ainult ei eemalda vee setet vaid annab läike teie auto värvile.

Kas soovite rohkem teada saada? Kirjuta meile: merili@kaitseingel.ee