Talvehooajal on juhtidele tüüpiliseks nuhtluseks aknaklaaside, klaasipuhastite labade külmumine, auto kerele settiv sool, velgedele ja rehvidele kinni jäänud teedel olev sool. Tenzi Detailer’i autokeemia abil saate neist vabalt lahti.

Talvine hooldus peab olema kiire ja võimalikult efektiivne. Sellel hooajal ei ole paljudel inimestel parimaid võimalusi korralikuks auto hoolduseks. Parim võimalus on teil lasta spetsialistil katta oma auto kere keraamilise vahaga.

Selle suurim pluss peale suurepärase hüdrofoobsuse ja läikiva efekti – on ka kiirem võimalus auto puhtaks saada ja tema värvi kaitsta välistegurite eest. Sõltumata sellest, kas autol on juba kaitsekiht või mitte, soovitame kasutada pärast igat pesemist Carnauba Sprayd.

See katab värvkatted ja aknad täiendava kaitsekihiga.

Seejärel soovitame pritsida rehvidele ja välistele plastikust elementidele Tire & Plasticut. Rehvid ja plastikud ei muutu mitte ainult ilusat musta värvi, vaid saavad kaitstud ka talviste ilmastikutingimuste eest. Seejärel kandke toode kangale ja pühkige üle kõik auto kummist tihendid. Probleem härmas aknadega igal hommikul?

Parim on varustada ennast hea De Iceriga, selle asemel et kasutada kaabitsat. Peate lihtsalt pihustama seda külmunud pinnasele, ootama hetke ja vajadusel kordama toimingut. Meie jääsula ei kahjusta tihendeid, klaasipuhastite kumme ja ei kriimusta aknaid.

Küsimuste puhul kirjuta: merili@kaitseingel.ee